Том Круз раскина со 20 години помладата девојка

By

Холивудскиот глумец Том Круз (59) по една година раскина со британската актерка Хејли Атвел, пишува „Сан“. Таа е првата жена со која познатиот глумец се појави во јавноста по подолго време, а беа заедно и на Вимблдон.

„Се чинеше дека нивната врска ветува, но очигледно решиле да бидат само пријатели. Одлично се согласуваа, но како што се наближуваше крајот на снимањето на „Невозможна мисија“, љубовта почна да ја снемува“, открил извор близок до Том за „Сан“.

Том и Хејли глумат заедно во „Невозможна мисија 7“. Филмот се снима повеќе од една година, оти беше прекинуван поради пандемијата. Тие од самиот почеток беа неразделни, па медиумите пишуваа дека Том конечно нашол дама со која ќе се жени.

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at AnimeTV darling in the franxx anime tv

TwistMoe: Utsunomiko: Heaven Chapter anime episode 13 online free at https://twistmoe.net watch anime

Chao Shen Xueyuan (https://kissanime.mx/m/g6WN) Episode 10

Fate/stay night Episode 24

Pxhere: https://pxhere.com/en/photographer/3636672

Sqlservercentral: https://www.sqlservercentral.com/forums/user/gogoanimelol