(Видео) Бритни Спирт има проблем со градникот

By

Бритни Спирс повторно имала проблем со гардеробата за време на еден од своите настапи. По изведувањето на пената Do Something во Мериленд, на пејачката делумно ѝ падна градникот.

dobivaj vesti na viber

Таа тоа не го забележала и продолжила со изведбата на својот хит.

 

 

Ќе ви се допадне