(ВИДЕО) Џеј Ло го прослави 48 роденден без гаќички и градник, па замеша со задникот од 27 милиони долари

By

Џенифер Лопез денеска полни 48 години, и по овој повод совршено ја искористи можноста да покаже дека годините не и можат ништо!

Како поинаку да се објасни нејзината минијатурен, проѕирен фустан, кој го „запали“ инстаграм?!

Ni tú ni yo out now!!!!! Link in bio

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Инаку, Џеј Ло малку претходно реши да го прослави својот роденден и тоа заедно со својата драга Алекса Родригез која е родена на 27 јули. По повод нивното заедничко славје, пејачката понесе фустан кој веднаш привлече огромно внинание и коментари на сметка на изгледот, што на сметка на очигледната среќа на вљубената двојка.

❤️ #Repost @arod ・・・ Happy Birthday to Us!!! #leos 🇩🇴🇵🇷 #305

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Да потсетиме, нешто претходно Џенифер Лопез најми приватен детектив, да го следи Алекс, по што во јавноста прочуре информација дека тој и е неверен, и дека пораките ги испраќа на друга девојка, но, по сериозната кавга, изгледа дека сега се е во ред. Па, драго ни е, и се разбира, среќен ви роденден!

Ni tu Ni yo ❤️ #preshowpic

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Missing Miami…⛱🏝☀️👄

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream we bare bears: Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 5 (https://wcostream.cc/m/WXrr/ep-5)

AnimeHeaven watch anime free: That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (https://animeheaven.pro/m/pnVY) Episode 12