(Видео) Џон Леџенд со гол задник, сопругата го сними додека се тушираше

By

Сопругата на пејачот Џон Леџенд, Криси Тејген, скришно го сними својот сопруг додека се тушираше. Манекенката видеото го објави на социјалните мрежи и истото веднаш се рашири.

За кратко време истото собра над осум милиони прегледи и 1,3 милиони лајкови. Американскиот пејач и глумец беше избран во 2019 година од страна на магазинот „Пипл“ за најсекси маж на светот.

„Сега сите ќе ме гледаат под лупа за да утврдат дали навистина сум доволно секси за да ја носам оваа титула“, изјави тогаш Леџенд.

 

View this post on Instagram

 

ICYMI

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Ќе ви се допадне

4Anime sword art online 4anime: One Piece Episode 969

GoGoAnime gogoanime pro: Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 12