(Видео) Хајди Клум и нејзиниот сопруг уживаат во Венеција, папараците ги уловија во незгоден момент

Супермоделот Хајди Клум (51) замина на одмор со сопругот, музичарот Том Каулиц (34). Парот моментално се наоѓа во Венеција, каде што се фотографирани за време на возење со гондола.

Хајди и Том не се сами на одмор. Со нив е и братот близнак на Том, Бил Каулиц, кој со нив бил на разгледување.

Папараците будно ги следеа во Венеција. Така го снимиле моментот кога манекенката и нејзиниот сопруг се движеле кон гондолата, а Том ја тапкал Хајди по задникот.

Хајди се јави на Инстаграм од Венеција. Покрај Бил, парот во Италија го донел и остатокот од семејството, вклучувајќи ја и ќерката на Хајди, Лени Клум и нејзиното момче Арис Рачевски.

Scroll to Top