(Видео) Кортни Кокс покажа дека е организирана во кујната како и Моника во „Пријатели“

By

Глумицата Кортни Кокс, позната и како Моника од серијата „Пријатели“, објави кратко видео на „Инстаграм“, на кое покажа дека е организирана и се снаоѓа во кујната, исто како и ликот Моника кој таа го глуми во серијата „Пријатели“.

dobivaj vesti na viber

Секоја работа во фрижидерот си има свој посебен дел, а садовите се распоредени според големината и намирниците. Инспирирана од Моника, Кортни Кокс и во реалниот живот е опседната со чистота и уредност. Таа внимава секоја работа да си е на свое место.

Нејзиниот лик е полн со енергија, а останатите ја сметаат како еден вид на мајка во групата. Практична е и подготвена секогаш да помогне и да им даде на другите корисен совет.

Кортни во видеото ги повика обожавателите да и се приклучат и да покажат зошто и тие можат да бидат одлични во кујната и да покажат дека можат да бидат како Моника во „Пријатели“.

„Кажи ми зошто си Моника, без тоа да го изговориш. Јас ќе почнам прва“, вели Кортни во видеото.

Интересно е што пред почетокот на серијата „Пријатели“, Кортни било планирано да го глуми ликот на Рејчел. Но, сепак таа улога и припадна на Џенифер Анистон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 11

AnimeHeaven Attack on Titan Season 2

AnimeHeaven Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

AnimeHeaven DARLING in the FRANXX Episode 16

anime heaven AnimeHeaven JUJUTSU KAISEN

tải go88