„Back to school“ акција во Нептун – големи попусти и до 24 рати без камата на смартфони, лаптопи и таблети

By

„Back to school“ акција во „Нептун“! До 17 септември големи попусти на смартфони, лаптопи, таблети и до 24 рати без камата со хепи-кредит, кредитни картички и синдикална продажба.

На почетокот на школската година подновете се вие и вашите најсакани по одлични цени и со можност за плаќање до 24 рати без камата! Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mkили во 25-те продажни салони на „Нептун” ширум Македонија. Во „Нептун” може да најдете производи од вашите омилени брендови: Samsung, Huawei, Apple, Asus, Acer, Lenovo, HP, Lenovo, Canon, Sony, Xiaomi и многу други.

„Нептун” има и широка палета услуги за своите клиенти како: лојална програма, инстант-кредити, дополнителни гаранции, разни типови на достава, онлајн продажба, мобилна апликација NEPTUNза онлајн шопинг, кредитна и кешбек картичка haPPy MasterCard. „Нептун” лансираше и дигитална верзија на хепи-картичката за лојалност со која им овозможи на клиентите да ја активираат/дигитализираат својата постоечка хепи-картичка на својот мобилен телефон преку веб-сајтот Neptun.mk или преку мобилната апликација NEPTUN. За потрошувачите што немаат хепи-картичка , „Нептун” им овозможи промотивен период во кој ќе може да си купат онлајн дигитална хепи-картичка на 50% попуст. Со дигиталната хепи-картичка клиентите ќе може да ги користат бенефициите од лојалната програма во продавниците на „Нептун” ширум Македонија, како и при онлајн шопинг на Neptun.mk.

„Нептун”, најголемата малопродажна и дистрибутивна мрежа во Македонија на производи од бела техника и апарати за домаќинство, е присутна 21 год. на македонскиот пазар и е застапена со 25 продажни салони во 21 град во Македонија. Со брендови во своето портфолио како Беко, LG, Samsung, Sony, Apple, Philips, Bosch, Asus, Huawei, Hitachi, Fuego и многу други, „Нептун” е позициониран како апсолутен лидер на пазарот во државава.

(ПР текст)

Ќе ви се допадне