Дечко и клекна и ја запроси, но само една реченица потоа беше доволна да го исфрли од својот живот

By

Клои тврди дека дечкото ја терал да јаде што повеќе за да не би била привлечна на другите момци.

Постојат многу начини да разговарате со својот партнер за килограмите и исхраната, но она што ова момче од Велс го направи на својата девојка е навистина неприфатливо.

Тој одлучи да ја запроси Клои (23), и и го даде прстенот кој е помал за четири броја.

„Ја знаеше мојата големина, па го прашав зошто ми донесе прстен кој е премногу мал. Ми рече: „можеш да го носиш кога ќе ослабеш“, раскажа таа за „Daily Mail“.

Клои тврди дека дечкото ја терал да јаде што повеќе за да не би била привлечна на другите момчиња.

Одлучила да раскине со него, но, само неколку месеци подоцна, направила голема трансформација. Ја довела својата килажа до совршенство.

Го запознала сегашниот сопруг и редовно одела со него во теретана.

-Никогаш не мислев дека ќе подигнам тегови, но сега тоа навистина ми се допаѓа“, истакна таа.

И помогна да ја корегира исхраната. Престанала да јаде чипс и чоколадо, сега е на менито овошје и разни салати.

Ќе ви се допадне

Watch Hundred (Dub) Episode 1 at website https://funimationfree.com. See more funimation heroes rising

World Trigger Episode 73 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime boku no hero academia