Едноставен трик со кој градите ќе ви изгледаат поголеми

By

Гледајќи го бујното деколте на Стејси Бренан ќе добиете впечаток дека се во прашање силикони или дека е, едноставно, вистинска среќница.

Сепак, таа за вакво деколте има еден мал трик – пуш ап градник во кој додава чорапи.

За да згледаат нејзините гради пореални, таа им нанесува пудра.

– Се надевам дека ова видео ќе им помогне на девојките кои сакаат големи, лажни и бомбастични гради, заклучува таа.

Погледнете како изгледа нејзиниот трик:

Ќе ви се допадне

Watch Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl Episode Full (https://animeflix.nl/m/xl8Y/ep-1) at website https://animeflix.nl. See more animeflix hunter x hunter 2011

Watch Hunter x Hunter Episode 119 (https://kissanimeonline.com/m/zmL/ep-119) at website https://kissanimeonline.com kissanime my hero academia