(ФОТО) Ако го видите овој скопјанец веднаш јавете се во полиција

By

Во 22 часот и 40 минути во Полициска станица -Карпош, се јавила 35-годишната Ј.П. од Скопје и пријавила дека истиот ден околу 12 часот, од семејниот дом, во непознат правец се оддалечил 84-годишниот М.П.

На јавната објава со фотографија споделена на социјалните мрежи, пишува дека тој се изгубил во реонот кај Лептокарија, и дека боледува од Алцхајмер. Ако го видите јавете се веднаш во полиција или на бројот 077 80 33 74.

Ќе ви се допадне

AnimeDao: Yes! Pretty Cure 5 anime episode 49 online free at https://animedao.nl animedao seven deadly sins

https://animetv.cc animetv dragon ball super

AniWatch: Psychic Academy anime episode 24 online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

KissAnime: Explorer Woman Ray anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime closed

Littlegolem: https://www.littlegolem.net/jsp/info/player.jsp?plid=148249

Question2answer: https://www.question2answer.org/qa/user/kissanimemx