(ФОТО) Бразилска манекенка во желбата да изгледа како Ким Кардашијан, целосно се изобличи

By

24 годишната Џенифер Памплон, е зависничка од естетски операции на кои потроши веќе 470.000 долари.

Веќе мина низ липосукција, операција на нос, отстранување на неколку ребра, зголемувајќи на дојки, и ставање импланти во задникот.

Цел и е да има подобар задник од Ким Кардашијан, и да стане уште пославна од неа. Ќе успее ли? Не сме сигурни…

Изјави дека е подготвена да умре за да ја исполни својата цел.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime heaven SK8 the Infinity

sites to watch anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

animeheaven es Record of Ragnarok

The Rising of the Shield Hero (Dub)

AnimeHeaven Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 6