(Фото) Челичната лејди на Путин во вежбалница

By

Портпаролката на Министерството за надворешни работи на Русија и блиска соработничка на Владимир Путин, Марија Захарова,  се пофали на „Инстаграм“ со фотографии како вежба во вежбалница.

Захарова вели дека редовно тренира за да ја одржи својата линија, а до пролет сака да ја доведе својата форма до совршенство, Захарова напиша „До пролет три недели“.

Минатата година Захарова беше во посета на Србија, каде што оствари средба со нејзиниот српски колега Ивица Дачиќ.

Ќе ви се допадне

Sakura Quest Episode 25

Watch The Golden Laws Episode Full

Kabuki-bu!: Oogiri "Chiyocolate-gassen" Episode Full

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

Godry co: https://www.godry.co.uk/members/status/show?id=16170284%3AStatus%3A6048194

Express yudu: https://express.yudu.com/profile/1620725/kissanimemx