ФОТО: ФАСЦИНАНТНО – Патува низ Европа и слика скали на напуштени градби

By

Фотографот Роман Роброек, веќе три години патува низ Европа и ги фотографира столбовите на напуштените градби. Вели дека едноставно е заљубен во нивниот изглед и дека тоа го воодушевува.

[URIS id=357581]

Ќе ви се допадне

KissAnime: Yokohama Meibutsu: Otoko Katayama-gumi! anime episode 1 online free at https://kissanime.mx food wars kissanime

Website https://animebee.to: Watch eX-Driver the Movie Specials animebee Episode Full watch anime

Watch Ninkuu Episode 55

Website https://animeheaven.pro: Watch Propagate animeheaven Episode Full bleach anime heaven

Themehorse: https://www.themehorse.com/support-forum/users/animefreak-ws/

Note: https://note.com/animefreakws/