ФОТО: Која е девојката што ја отвори сезоната во Охрид со ова бујно деколте

By

Колегите од Охрид 1 направиле добри фотографии за старт на сезоната во Охрид. Им посакуваме многу туристи кои вака ќе ни го разубавуваат денот.

dobivaj vesti na viber

[URIS id=357758]

Фото/Охрид 1

Ќе ви се допадне