(Фото) Путин откри зошто се слика без маица

By

Претседателот на Русија, Владимир Путин, ги објаснил своите појавувања во јавност со разголено торзо нагласувајќи дека за време на одмор смета дека не е потребно да се крие зад грмушки.

Во интервјуто за австралиската телевизија ОРФ, новинарот го запрашал Путин како може да се појавуваат полуголи фотографии од него, кои не ги објавуваат ниту туристите ниту папараците, туку тие се објавуваат од страна на Кремљ, и тоа на официјалната интернет-страница.

„Рековте полуголи. Фала богу, не се голи. Ако сум на одмор, сметам дека не е потребно да се кријам зад грмушки и навистина не гледам ништо лошо во тоа“, изјавил претседателот на Русија.

Ќе ви се допадне

Super Heavy God Gravion Episode 13

4Anime Watch anime online, English anime online HD

AnimeTV Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeflv.uk: Watch Princess Principal animeflv Episode 12 english anime

Vietnamta: https://www.vietnamta.vn/profile-78446

Veoh: https://www.veoh.com/users/animefreakws