(ФОТО) Се запали автобус на Рекорд во Скопје

By

Од засега непознати причини предмалку се запали автобус на ЈСП на Рекорд во Центарот на градот. Фотогфрафиите од автобусот кој гори се појавија на Ѕидот на сообраќајниот срам.

Засега не се познати детали.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animehaven: Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full

AniWatch anime: The Quintessential Quintuplets 2 (https://aniwatch.pro/m/QWme) Episode 12