(ФОТО) И вие ќе почнете да собирате железни пари, кога ќе видите што направи овој Кинез

By

Еден маж од Кина со години штедел ковани парички и на тој начин собрал доволно, за да си купи нов автомобил! Сите тие железни пари ги добил работејќи на бензиска пумпа.

Кога дошол да ги изброи парите, ги донел со вкупна тежина од 4 тони! Освен автомобил, му останале и пари во вредност од неколку илјади евра.

Ќе ви се допадне

animeflix website. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch subbed anime Attack on Titan

ANIMEFLIX Demon Slayer: Entertainment District Arc Episode 1

anime websites SK8 the Infinity (Dub)

dubbed anime ANIMEFLIX Attack on Titan Final Season

Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 152