(ФОТО) И вие ќе почнете да собирате железни пари, кога ќе видите што направи овој Кинез

By

Еден маж од Кина со години штедел ковани парички и на тој начин собрал доволно, за да си купи нов автомобил! Сите тие железни пари ги добил работејќи на бензиска пумпа.

dobivaj vesti na viber

Кога дошол да ги изброи парите, ги донел со вкупна тежина од 4 тони! Освен автомобил, му останале и пари во вредност од неколку илјади евра.

Ќе ви се допадне

Tải Go88 - Sảnh game đánh bài đổi tiền thật uy tín rút tiền go88 bị từ chối go88 chơi trên web

download sunwin ios nhà cái sunwin ở đâu sunwin pazuru