Јелена Ѓоковиќ со мини фустан за истакнување на бремениот стомак

By

Многу фотографии има објавено од бремената Јелена Ѓоковиќ, но таа досега не даваше изјави за тоа…

Сега на Instagram со своите следбеници сподели фотографија на која гордо го милува својот бремен стомак.

Јелена е со боси нозе на сликата, облечена во лежерен мини фустан.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven anime online: Horimiya Episode 13

ANIMEFLIX animeflix one punch man: Watch My Hero Academia Episode 10