Легендарно видео: Цацко се бања среде улица

By

Иако веќе долго време ги нема на ТВ екраните, К – 15 сепак се и понатаму меѓу омилените и секогаш знаат како да ја насмеат македонската публика.

Цацко отсекогаш имал смисла за хумор, па така во еден скеч тој се „бања“ среде улица кога поминуваат коли. Погледнете ќе се насмеете.

K-15 – Cacko se banja na ulica

Posted by Национал on Среда, 09 август 2017

Ќе ви се допадне

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Giant Robo the Animation: The Day the Earth Stood Still (https://gogoanime.be/m/GL3V) Episode 7

KO Century Beast Warriors Episode 7

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Beermapping: https://beermapping.com/account/gogoanimebe

Sites google: https://sites.google.com/view/wcostream/home