Маж провалил во мртовечница па имал секс со умрените

By

Британецот Касим Шазада Хурум на 11 ноември насилно влегол во мртовечница и имал секс со труп, пишува британски „Мирор“. Поради ова 23-годишниот Касим може да добие казна затвор. Некрофилнот отворил неколку ковчези пред да го одбере мртовецот со кој имал секс, а не се откажал ниту кога се вклучил алармот во мртовечницата.

Касим пред судот во Бирмингем рекол дека виновен по обвиненијата за сексуален однос со мртва личност и за насилно влегување. Судијата, пак, според весникот, изјавил дека ќе им дозволи на неговите адвокати да ја приложат неговата лекарска документација, која ќе влијае при одредувањето на затворската казна. До донесувањето на одлуката на 31 јануари, Касим ќе биде задржан во притвор. Семејството на обвинетиот е известено за настанот.

Касим Шазада Хурум

 

Ќе ви се допадне

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 20 (https://kissanimeonline.com/m/gdLB/ep-20) at KissAnime kissanime jojo

Watch I want to eat your pancreas Episode Full at website https://animeplanet.cc. See more weathering with you anime planet