Му го собра мобилниот и го фрли во река – Погледнете ја неговата реакција

By

Замислете ја следната ситуација, одите по улица, а потоа ќе ве запре непознат маж кој сака да ви покаже магионичарски трик со вашиот телефон. По неколку секунди, со сопствени очи гледате како вашиот мобилен го фрла во река. Како ќе реагирате?

Истото се случило во ситуацијата, но погледнете како завршило:

Ќе ви се допадне

Watch Sword Art Online Alicization War of Underworld Episode 7 (https://funimationfree.com/m/mry5/ep-7) at website https://funimationfree.com funimation one piece

Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 13 at website https://animeflix.nl. See more animeflix my hero academia