Најавувачка на времето најгледана во Мексико

By
Џанет Гарсија, има пет милиони обожаватели на Инстаграм.
Згодната мексиканската водителка на  временска прогноза со години наназад ги развеселува гледачите, зардаи своите облини кои секогаш ги истакнува, а медиумите ја нарекуваат  „огнената Мексиканка“.

❤️

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

Happy Saturday 😎

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

Monday 🔥🇲🇽

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

Happy Saturday 🔥🇲🇽 #nature #nofilter #mexicanweathergirl #mexican #fitnessgirl #fitnessmotivation #fitness

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

Ќе ви се допадне

My Hero Academia 4 Episode 25 at website https://gogoanime.be gogoanime boku no hero academia

Watch The Rising of the Shield Hero Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/n3R0/ep-4) at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime gone