Освежи го летото со Credissimo

By

Топлите денови се на прагот, а летната еуфорија веќе може да се почувствува.     Сите неизмерно се радуваме на почетокот на летото, бидејќи тоа значи дека сезоната на годишните одмори полека, но сигурно се враќа во нормала.

Наградите во Credissimo немаат крај! Последната наградна игра во која се доделуваат три iPhone 11 трае уште неколку денови, а од денес водечката Финтек компанија во Македонија започнува со нова голема наградна игра во која секоја недела ќе објавува по еден среќен добитник на 15 000 ден. Главната награда е All Inclusive летување во Турција со директен чартер лет, преку најдобрата туристичка агенција Фибула Травел.

 

Како да учествуваш во наградната игра на Credissimo?

 

За да учествуваш во неделните извлекувања, како и извлекувањето за главната награда, сѐ што треба да направиш е да поднесеш барање за брз кредит до 80.000 ден. во периодот од 14.06. до 29.08.2021. Секој одобрен кредит учествува во наградната игра за:

  • 11х 15,000 денари
  • All Inclusive летување во Турција

Летните изненадувања се пред нас и ние подготвени ги очекуваме, но Credissimo не застанува тука. По повод јубилејната 5 годишнина, компанијата подготвува уште поголеми изненадувања до крајот на годината!

Следете го нивниот блог!

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak Watch english anime Online in HD for FREE. Doraemon the Movie: Nobita's Great Adventure in the South Seas Episode Full

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch My Hero Academia 4 (Dub) Episode 25

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Space Battleship Tiramisu (Dub) Episode 13

KissAnime Sketchfab: https://sketchfab.com/kissanimemx