Паника во Црна Гора – Уловена ајкула подолга од 2 метри

By

Вчера на црногорското приморје била уловена ајкула.

Овој редок ѕвер долг 2,2 метри е пронајден и убиен на островот Света недела, во Будва.

Фотографијата е споделувана на друштвените мрежи, а предизвикала лавина коментари.

Ќе ви се допадне

Shattered Angels Episode 12

AniWatch: Wakaba Girl anime episode 13 online free at https://aniwatch.pro watch animes

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

The Irregular at Magic High School (https://animetv.cc/m/Jgj) Episode 26

Vi gravatar: https://vi.gravatar.com/animefreakws

Exercism: https://exercism.io/profiles/kissanmiemx