Промотивна акција во „Нептун“ за купување со кредит од Комерцијална банка до 24 рати без камата на целиот асортиман

By

Време е за пазарување на рати и без камата. Од 1 март започна промотивниот период за купување во Нептун со наменскиот инстант потрошувачки кредит на Комерцијална банка, кој ви овозможува да купите кој било од понудените производи на одложено плаќање до 24 рати без камата.

Искористете ја оваа можност до 31 март 2021 година за да го подновите вашиот дом со некои од производите во Нептун. Ајде во Нептун продавниците ширум Македонија или онлајн на Neptun.mk, разгледајте ги понудите и изберете од најголемиoт избор на: телевизори, фрижидери, машини за перење и сушење, плотни, фурни, лаптопи и таблети, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta и многу други. Сите информации за овој кредитен производ на Банката може да ги видите на следниот линк.

Комерцијална банка и Нептун ви нудат можност за релаксирано пазарење и докажано корисничко задоволство!

Ќе ви се допадне

AniWatch watch anime dub: Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! (https://aniwatch.pro/m/gqAN) Episode 3

AnimeFreak anime freaks tv: Watch One Piece Episode 819