Светски диџеј бил избоден со нож од страна на татко му

By

Светскиот диџеј Џозеф Каприати бил нападнат и избоден со нож од страна на неговиот татко. Каприати завршил во болница каде бил хоспитализиран, додека неговиот татко бил уапсен.

Според пишувањата на италијансите медиуми, двајцата се се скарале, а во пресметката 60-годишникот татко си го избодел синот со кујнски нож.

Тој сега се товари за обид за убиство. Каприати живее во Шпанија, но поради пандемијата со коронавирусот, тој се вратил да живее кај татко му во родното место во близина на Наполи.

Ќе ви се допадне

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

Website https://aniwatch.pro: Watch I've Always Liked You aniwatch Episode Full watch anime online

Watch Android Kikaider Episode 13

Watch anime online for free at ANIMEFLIX animes online

Amara: https://amara.org/en/profiles/profile/gogoanimelol

Behance: https://www.behance.net/gogoanimelol