(ВИДЕО) Чудо е како се спасија – Седеа на тротоар кога налета возило, нема да верувате

By

За влакно беше избегната трагедија на Крф, кога автомобил влета во излог, додека тројца млади си седеа на тротоар.

Седеле на тротоар пред една продавница и во еден момент, неочекувано, автомобил влетал во нив и удрил во продавницата. Чудо е како останаа живи и неповредени.

Ќе ви се допадне

Watch I want to eat your pancreas Episode Full (https://animeplanet.cc/m/7XeY/ep-1) at AnimePlanet anime planet sign up

The Day I Became a God (https://funimationfree.com/m/XNrN) Episode 12 at website https://funimationfree.com funimation winter 2020