(Видео) Деведесет годишниот актер полета во вселената

By

Вилијам Шатнер денеска полета во вселената. Половина час пред полетување, Џеф Безос ги одвезе патниците до леталото, но не одлета со нив.

Пред самото полетување, „Блу ориџин“ објави на Твитер дека ги прават последните проверки за да се уверат дека сѐ е во најдобар ред. Како резултат на тоа, Шатнер и тричлената екипа полетаа во вселената малку подоцна од планираното. Патем, тие ја провериле подготвеноста на авионот рано утрово.

Ќе ви се допадне

Website https://wcostream.cc: Watch Toriko: Jump Super Anime Tour 2009 Special wcostream Episode Full wcostream

Watch Venus Versus Virus Episode 12

Website https://animeflix.nl: Watch Xing Yu Xing Yuan animeflix Episode 29 animeflix ios

KissAnime: number24 (Dub) anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime demon slayer

Taishou Mebius Line: Chicchai-san (https://animefreak.ws/m/dA80) Episode 12