(ВИДЕО) Девојката го изневерувала па тој реши јавно да ја посрамоти

By

На интернет може да најдете еден куп снимки на кои разочаран поединци им се одмаздуваат на неверните партнери, но има неколку кои се издвојуваат, како според бројот на прегледи така и по „грубоста„

Нил Брунберт, дознал дека неговата девојка Алекс, која имал намера да ја побара за жена, го изневерува и тоа со момче кое живее во близина по име Томас, па одлучи да ја посрамоти пред целиот свет.

Знаел дека Алекс му прачала разголени фотографии и на него и на Томас, но не сакал да се соочи со неа се додека не испланира одмазда.

Направил се да изгледа како романтично запросување а на крајот го поставил прашањето „кој е Томас, по ѓаволлите„

Сето тоа го снимил и ставил на YouTube а до денес има над 15 милиони прегледи.

Погледнете го видеото:

Ќе ви се допадне

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 39 at AnimeHeaven animeheaven bna

Dragon Ball Super (Dub) (https://crunchyrollfree.com/m/5rKZ) Episode 131 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium account