(ВИДЕО) Го хранел магарето со леб, му ги покрил очите, па го СИЛУВАЛ – Од тогаш започнаа неговите маки

Тој призна дека имал секс со магаре и дека тоа го направил затоа што бил под влијание на марихуана.

Маж од Арканзас е обвинет за злоставување, откако полицијата ја пронашла снимката од безбедносната камера, на која се гледа дека повеќе пати имал секс со магарето, пренесува Дејли Мејл.

Еверет Ли Комптон (49) е уапсен откако Емерт и Џојс Витакер повикале полиција, за да пријават дека еден странец на нивниот имот имал секс со едно женско магаре.

Кога полицијата го прашала што работел на тој имот во текот на ноќта, осомничениот рекол дека отишол во доцна прошетка, и одлучил да го нахрани магарето.

Полицијата тогаш го известила дека на имотот постојат камери и дека и тој ќе ги прегледа материјалите.

Тој признал дека имал секс со магарето, и дека тоа го направил затоа што бил под влијание на марихуана, кога според неговите зборови го терало да направи некои „болни работи“.

Виатакерови, неодамна инсталирале камери на својот имот, затоа што приметиле дека некои доаѓа на нивниот имот, и дека ги малтретира животните, во текот на изминатите три години.

 

 

Во три одвоени прилики камерите го снимиле човекот кој го хранел магарето со леб, а потоа му ги покривал очите, па гоо силувал, пренесува 4029tv.com.

Комптом потоа и рекол на полицијата дека ќе побара експертска помош, ако не го гонат кривично, но тие на тоа не се согласиле.

Осомничениот е однесен во затвор, а против него е подигнато обвинение. На суд повторно ќе излезе на 11 септември, за да одлучат што понатаму со него.

 

Scroll to Top