(ВИДЕО) Им продале минијатурно прасе, а тоа денеска има 300 килограми – Добива вечера во кревет и масажа на стомакот

By
Сопствениците одлучија да го задржат за да не заврши во кланица.

dobivaj vesti na viber

Свињата Истер била продадена на своите сегашни стопани, како минијатурно прасе, но тоа набрзо пораснало и стана џиновско животно.

Денеска Истер е тешка повеќе од 300 килограми, а нејзините стоапни и покрај големината одлучиле да го задржат за да не заврши во кланица.

Секојдневно Истер добива доручек во кревет, масажа на стомакот, а омилено хоби му е спиење.

Погледнете го видеото:

 

 

Ќе ви се допадне

sun win

sunwin

sunwin web

sunwin

tải sunwin