(Видео) Крадец ги одбил парите од бабичката и ја бакнал во чело

By

Крадец бацил бабичка во чело додека со извршувал грабеж во аптека во Бразил. Арамијата се обидел да ја смири исплашената жена, која во тој момент се затекла на местото на настанот. Бразилските медиуми пренесуваат дека таа му ги нудела нејзините пари, само за да ја остават на мира.

Безбедносната камера го снимила како разговара со неа, додека го чекал колегата да ја испразни касата.

 

 

Ќе ви се допадне

4Anime blood c 4anime: Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 2

AnimeHeaven watch anime dub: Dr. Stone (Dub) Episode 24