(Видео) Македонка се снимала како тверка, па се објавила на Тик-ток

By

На  Тик-ток  има  два нови трендови на секси танц. Особено  предизвикот за песната „Аморфен“, кој сè повеќе млади го прифаќаат од забава.

На социјалните мрежи се споделува и видео од прифатениот предизвик од македонската тик-токерка Моника Станојкова, која освен секси танцот, покажа и како правилно се тверка.

 

@stanojkovastar🤷‍♂️🤷‍♂️ Ne uspeav da go naucam toa so vi go vetiv a i ova e🙉🙉😁😁♬ megan thee stallion meets travis porter – amorphous

 

@stanojkovastar😛♬ Buss It – Erica Banks

 

Иако со провокативен текст, компилацијата од  песните „Body“и  „Mean“  привлече многу фанови.

 

 

Ќе ви се допадне

Fate/stay night: Heaven's Feel - III. Spring Song (https://animefreak.ws/m/0GK6) Episode Full - Cam at website https://animefreak.ws animefreak latest

Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 12 at website https://animeflix.nl. See more my hero academia heroes rising animeflix