(ВИДЕО) Мали ежиња останаа без мајка им – Ги посвои мачка, која дури и почна да ги дои

By
Улогата на мајка ја превзема црна мачка со име Мусја. Неодамна имаше мачиња па и остана уште млеко.

Таа ги прифати ежињата како свои деца, откако нивната мајка настрада во дворот. Ја усмртила електрична косилка, а нејзините бебиња потоа биле префрлени во зоолошката градина Садгород, во руски Владивосток.

Работниците од зоолошката градина се обиделе да ги нахранат бебињата ежеви со помош на боцички, но тие упорно одбивале. Било јасно дека мораат да пронајдат ново решение затоа што се плашеле дека нема да преживеат. Тогаш го пронашле најнеочекуваното решение.

Улогата на мајка ја превзема црна мачка со име Мусја. Неодамна таа имала мачиња, па и останало уште малку млеко.

Од зоолошката градина внимателно ја донеле токму нејзе, надевајќи се дека ќе ги прифати како свои, пренесува Индекс.хр.

Тоа и се случи, ги примила со отворени шепи и по неколку секунди, легнала на страна и им го понуди на ежињата своето млеко.

 

 

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

english dubbed anime Attack on Titan Season 2 (Dub)

ANIMEFLIX Black Clover (Dub) Episode 169

ANIMEFLIX Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 6

ANIMEFLIX The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement