ВИДЕО: Научи да прави салто наназад, за помалку од 6 часа, само поради една работа

By

Луѓето му рекоа дека тоа нема да може да го изведе, а тој сакаше да докаже дека не се во право.

Најдобро од се е што нагласи дека на својата поранешна девојка сака да и докаже дека не била во право кога рекла дека никогаш нема да може да се посвети на ништо.

Ќе ви се допадне

My Hero Academia (https://animefreak.ws/m/zjA) Episode 13 at website https://animefreak.ws my hero academia animefreak

Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 105 at website https://animeflix.nl animeflix pokemon