(ВИДЕО) Пица костум за капење, во кој не може ни да пливате – Чини само 10.000 долари

By

Нем во овој костим за капење не можете да влегувате во вода. Не е погоден ни за сончање, и лежење на плажа. Но, како што само тие велат, неговата цена е права ситница.

Ова бикини чини само 10.000 долари, а го прават кувари исклучиво по мерка и откако ќе го нарачате.

Ќе ви се допадне

Website https://aniwatch.pro: Watch Yona Yona Penguin (Dub) aniwatch Episode Full dubbed anime

ANIMEFLIX: Sorcerous Stabber Orphen anime episode 13 online free at https://animeflix.nl animeflix attack on titan

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

Website https://4anime.biz: Watch Space Battleship Yamato: The New Voyage 4anime Episode Full 4anime official site

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/profile/animeflixnl

Tapas: https://tapas.io/animefreakws