(ВИДЕО) „Посветена на него!“ – Ана ја преработи „Despacito“, а коментарите беа воодушевувачки

By

Ана Руцнер, го преработи најпопуларниот хит оваа година, песната „Despacito“. Освен што засвире, Ана и запеја и целосно ги воодушеви обожавателите.

dobivaj vesti na viber

„Посветена на него…“, тајно порача Ана во описот на сензуалниот спот кој ги собра сите пофалби.

„Прекрасно!!! Спотот е толку едноставен, а од друга страна, толку страствен и емотивен!!!“, „Ана вашиот шпански е совршен“, „Значи совршено! Подобро од оригиналот! Жена, мајка кралица. Останав без текст…“, „Не го сакам овој хит… но оваа изведба ме воодушеви“, се само некои од реакциите на нејзината преработка.

 

Ќе ви се допадне