(ВИДЕО) Проститутка влезе во таксито и орално го задоволи возачот, додека патникот на задното седиште сними се!

By
Шокираниот корсник на Uber, дел од настанот го снимил на „Снепчет“, а видеото и јавно го објавил на другите социјални мрежи.
Корисникот на Убер го доживеа најнепријатното возење во животот, откако дрогирана проститутка, на предното седиште почна орално да го задоволува возачот. По инцидентот, компанијата Убер се обидела да му се извини на патникот со бесплатно возење во вредност од десет долари.

Продавачот од Бостон, Анер Мануел, тврди дека неколку километри бил заглавен во возилото во кое проституката се мазела со возачот, за да на крајот му пружи орален секс.

Вџашениот корисник ги снимил настанот и го објавил на социјалните мрежи, по што од фирмата му понудиле компензација од десет долари.

„Ја виделе снимката и го истражиле инцидентот“, се пожали тој и додаде дека девојката сигурно била дрогирана, пренесува Индекс.хр.

Портпаролот на Uber за Дејли Мејл изјави дека таквото однесување не било толерантно, и додал дека возачот веднаш по пријавата на инцидентот му е ускратен пристапот на апликацијата.

Погледнете го видеото:

Ќе ви се допадне

The Rising of the Shield Hero (https://kissanimeonline.com/m/n3R0) Episode 25 at KissAnime kissanimefree

Watch My Hero Academia (Dub) Episode 12 (https://gogoanime.be/m/MWP9/ep-12) at website https://gogoanime.be my hero academia season 4 gogoanime