(ВИДЕО) Се подготвувала за венчавка – После седум часа дотерување не можеле да ја препознаат

By

Кога Холи влегла во фризерскиот салон на Сара во САД, изгледала прилично не средена, со долга коса и облека која буквално висела на неа.

Таа требало набргу да се мажи па затоа побарала од Сара и нејзиниот тим да ја дотераат за нејзиниот посесебен ден, денот кога ќе каже  „ДА„ на својот вереник.

Откако Сара и нејзинот тим завршиле со дотерувањето, свршеникот на Холи не можел да ја препознае.

Погледнете каква трансформација:

Source: Nevjerovatna transformacija kod frizera by virealno on Rumble

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime My Hero Academia Episode 12

4anime My Hero Academia Season 3

watch subbed anime My Hero Academia Season 5 (Dub)

4Anime Komi Can’t Communicate Episode 4

Boruto: Naruto Next Generations Episode 218