(ВИДЕО) Таа живее како бебе – Носи пелени, а дечко и глуми дека и е татко

By
Џес сака да носи пелени и да пие од шишенце.

dobivaj vesti na viber

Дваесет и едногодишната девојка сака да живее како вистинско бебе. Оваа девојка беше жртва на сексуално злоставување, а самата вели дека тоа што живее како бебе и дава утеха.

Ова позитивно влијае на нејзината самопочит, и и помогнало повеќе од терапија и медитација.

Таа носи пелени, пие од шише и спие во креветче. Живее со својот дечко Давид (24) кој е нејзиниот „тато“.

Усвоиле правило да може и да ја казни ако „не се однесува како што треба“.

„Тој баш и не сака пелени, како јас, Изјави дека е подготвен да ми облече пелени, но не и да ги менува оние валканите“, изјави Џес.

Давид изјавил дека исклучително му се допаѓа што може да се грижи за неа.

Погледнете го видеото:

 

Ќе ви се допадне