(Видео) Тарантула лови на свој терен

By

Не е непознато дека луѓето имаат обичај во своите домови да држат егзотични животни. Тоа е случај и со сопственикот на ова видео. Таа во својот дом чува тарантула, а на оваа снимка покажа како изгледа кога нејзиниот миленик се храни.

dobivaj vesti na viber

Видеото видете го на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне