(Видео) Татко ја снима ќерка си секој ден од бебе до 18. година

By

Видеото ја прикажува Лоте Хофместер како од мало бебе израснува во тинејџерка. Во 5 минути се гледа целата трансформација на Лоте од нејзиното раѓање до 18. година, а на крајот на видеото таткото најавува дека приказната продолжува и дека тој и во иднина ќе ја снима Лоте како расте.

Ќе ви се допадне

AnimeDao haikyuu season 3 animedao: Watch Assassination Classroom (Dub) Episode 17 (https://animedao.nl/m/Yl66/ep-17)

AnimeHeaven animeheavens: Watch Dr. Stone (Dub) Episode 22