(Видео) Тинејџери снимиле продавачи во супермаркет среде секс

By

Тинејџери во Англија снимиле со мобилен телефон момче и девојка продавачи од маркетот „Теско“ среде секс. Потоа снимките го поставиле на социјалните мрежи. Тие велат дека слушнале чудни звуци од просторијата за вработени додека проаѓале во близина, па кога виделе дека вратата е подотворена, ги снимиле вработените како орално се задоволуваат.

Со соопштение веднаш се огласиле и од ланецот маркети „Теско“.

„Ние сериозно го сфачаме ваквото недолично однесување, ќе го испитаме случајот и ќе преземеме мерки“, стои во соопштението од компанијата.

Ќе ви се допадне

Dragon Ball Z (https://kissanimeonline.com/m/JQBK) Episode 291 at website https://kissanimeonline.com kissanime page 1

Watch By the Grace of the Gods (Dub) Episode 7 (https://animefreak.ws/m/3X8r/ep-7) at website https://animefreak.ws anime freak new site