(ВИДЕО) За кого навиваат познатите светски личности, политичарите, кралевите?

By

Познати светски личности и нивните омилени фудбалски клубови.

Ова е уште една компилација на дружината на „токспорт“ во која ќе можете да видите кого подржуваат големите и познати имиња како Ангела Меркел, Тереза Меј, папата Франциск…

Ќе ви се допадне

AnimeTV good anime tv: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 8

ANIMEFLIX your name animeflix: Your Lie in April (https://animeflix.nl/m/W8m) Episode 22