Влегол во базен полн со пирани кои не јаделе со денови

By

Веруваме дека скоро сите луѓе на планетава знаат дека пираните се застрашувачки суштества од слатките води на Јужна Америка.

Џереми Вејд сакал да открие дали пираните реагираат на крв како и ајкулите. Секако, кога ставил во вода крвава резанка, гладните пирани веднаш тргнале во напад. За крај на тестот и самиот тој олучил да влезе во базнот за да ја види нивната реакција.

Погледнете:

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Avatar: The Legend of Korra (Dub) Episode 52

AnimeFLV: Hataraku Saibou Specials anime episode 5 online free at https://animeflv.uk free anime

Snupps: https://www.snupps.com/kissanimemx

Cycling74: https://cycling74.com/author/60c318dba87778412f9aea11