(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Покрај патот со палка претепа старец – Крв на сите страни

By

Дејвид Фокс (65) е фатен откако во вторникот нападнал 74 годишен старец, а се се случило покрај патот во Онтарио. Нападнатиот маж бил пренесен итно во болница со повреди на главата која крварела, а целиот напад на своите мобилни го снимиле минувачите, јавува Дејли Мејл.

На снимката се гледа маж во црвена маица, како седи на жртвата и најмалку четири пати го удира со помала палка. Снимката помогна во идентификувањето на напаѓачот, кој се „правдал“ со тоа што жртвата го удрила неговото комбе, и тоа со велосипед.

На патот се гледа велосипедот, шеширот и уште некои работи од велосипедот, како лежат, а бесниот возач стоел кога луѓето дошле до него и кога сватил дека под себе има крв на својата жртва,

Нападнатиот 65 годишен маж во еден момент избезумено прашува „каде крвари“, бидејќи сватил дека крвта му се лизга низ главата.

Ве предупредуваме дека за некои од вас, снимката подоле може да биде вознемирувачка.

 

 

Ќе ви се допадне

Watch Dragon Ball Z (Dub) Episode 241 at website https://animeflix.nl animeflix hunter x hunter 2011

Watch Bungou Stray Dogs Wan! Episode 2 at website https://kissanimeonline.com demon slayer kissanime