(Вознемирувачко видео) Прегази жена на пешачки во Индија

By

Полицијата во Индија го уапсила триесет и шестгодишниот С.К. кој е осомничен дека со автомобил удрил жена (62) која починала на местото на настанот од добиените повреди, соопштиле од Министерството за внатрешни работи.

Несреќата се случила додека жената ја преминувала улицата на обележан пешачки премин.

На осомничениот му е одреден притвор од 48 часа и против него е поднесена кривична пријава.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ! ВИДЕОТО Е СО ВОЗНЕМИРУВАЧКА СОДРЖИНА!

Ќе ви се допадне

Moeyo Ken (Dub) (https://animekisa.in/m/npz9) Episode 4

Watch Aldnoah.Zero (Dub) Episode 12

Sweet Valerian Specials (https://animefreak.ws/m/eKOQ) Episode 8

Website https://wcostream.cc: Watch Hello Jadoo Special: The Little Mermaid wcostream Episode Full wcostream amazing world of gumball

Rohitab: http://www.rohitab.com/discuss/user/147750-gogoanimebe/

Digi: https://www.digi.com/support/forum/user/animeflixnl