(Вознемирувачко видео) Прегази жена на пешачки во Индија

By

Полицијата во Индија го уапсила триесет и шестгодишниот С.К. кој е осомничен дека со автомобил удрил жена (62) која починала на местото на настанот од добиените повреди, соопштиле од Министерството за внатрешни работи.

Несреќата се случила додека жената ја преминувала улицата на обележан пешачки премин.

На осомничениот му е одреден притвор од 48 часа и против него е поднесена кривична пријава.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ! ВИДЕОТО Е СО ВОЗНЕМИРУВАЧКА СОДРЖИНА!

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix safe: The Promised Neverland Episode 12

GoGoAnime attack on titan gogoanime: TONIKAWA: Over the Moon For You (https://gogoanime.be/m/B1ov) Episode 12