Ѕирнете во најлуксузната свадба во 2017 година

By
Убавата Ксенија пред неколку месеци од својот сопруг на подарок доби џиновски дијамантски прстен.Рускиот олигарх приреди незаборавно славје по повод својата свадба со руската манекенка. Алексеј Шаповалов се ожени со Ксенија Царицина (27) на раскошната церемонија во хотелот „Barvikha Luxury Village“ во Москва.

dobivaj vesti na viber

70k

A post shared by Ksenia Tsaritsina (@ksenia_tsaritsina) on

Wowedding ☄️❤️

A post shared by Marina (@_mrsworld_) on

Ќе ви се допадне