Зошто Вилијам и Кејт никогаш не се држат за рака во јавност – Ова е вистинската причина

By

На лицата на принцот Вилијам и принцезата Кејт често може да видите како се среќни и насмеани, но не се преблиски и не се допираат.

На почеток може да се добие впечаток дека имаат проблеми во бракот.

Бидејќи тие се дел од кралското семејство, секој нивни чекор се набљудува и затоа мораат да ги контролираат своите постапки. Не е баш добро да се биде интимен во јавноста ако си член на кралското семејство. Тоа не значи дека тие не се забавуваат.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven anime websites: The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement (https://animeheaven.pro/m/zDP2) Episode 13

AnimeTV gogo anime tv kissanime: Watch Gintama Episode 86