Диета со маслинки, нема мака а 100% е ефикасна

By

Ако сакате да загубите килограми брзо и лесно, нутриционистите советуваат да испробате диета со маслинки.

Маслинките се здрави, вкусни, богати со влакна и аминокиселини, калциум, цинк, фосфор, и витамини Б, Ц, Е.

На празен стомак изедете десет маслинки и земете лажица маслиново масло. Појадокот и вечерата треба да се составени од зеленчук или салата со маслинки, а за вечера само маслинки.

Што се однесува до пијалоците, може да пиете само минерална вода.

Ќе ви се допадне

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Watch Lupin III: Jigen's Gravestone (Dub) Episode Full

Galaxy Express 999: Eternal Fantasy Episode Full

Website https://aniwatch.pro: Watch Gall Force: New Era aniwatch Episode 2 free anime

Ignitiondeck: https://ignitiondeck.com/id/dashboard/?backer_profile=101550

Behance: https://www.behance.net/gogoanimelol